על המותג

פיתוח חדשני, מכניקה ועיצוב ברמה הגבוהה ביותר

ATV for kids

חברת TomRide עוסקת בפיתוח וייצור טרקטורונים חשמליים לילדים. החברה שמה לה כמטרה לייצר טרקטורונים אשר יעמדו בתקני הבטיחות והאיכות הגבוהים ביותר, הטרקטורונים של TomRide פועלים באמצעות חשמל, אינם מרעישים ואינם מזהמים את הסביבה. המוצרים שלנו נועדו לתת לילדים להנות מענף ספורט ייחודי זה, ולחוות נהיגה מקצועית ומהנה תוך הבטחת רמת בטיחות מרבית.

ב TomRide- אנו דוגלים בפיתוח חדשני, ובעיצוב מודרני של מגוון רחב של טרקטורונים המותאמים לכל חתך הגילאים. דגמי הטרקטורונים השונים מיועדים לילדים מגיל 6 ומעלה.

באגף הייצור ישנן שתי מחלקות עיקריות:

• מחלקת פיתוח: במחלקה זו צוות מהנדסים בעלי ניסיון רב בכלים מוטוריים. המהנדסים שלנו אחראים על שיפור ושדרוג הטרקטורונים. כמו כן, המחלקה אחראית על פיתוח מוצרים חדשים העומדים בקדמת הטכנולוגיה בעולם.
• מחלקת עיצוב המוצר: אנו מקדישים זמן ומחשבה לתכנון ועיצוב הטרקטורון בכדי ליצור חוויה בעלת נוחות מקסימלית בד בבד יצירת הוויה של רכיבת שטח אמיתית לילדינו.

איכות ובטיחות

הבטיחות היא הדבר החשוב ביותר בתחום המוטורי לילדים ולכן אנו מקפידים שהייצור יתבצע מהחומרים האיכותיים ביותר. מוצרינו עומדים בכל דרישות מכון התקנים הישראלי וכמו כן עומדים בתקינה הבינלאומית. הרכבת המוצרים מתבצעת בישראל, עוברת בקרת איכות קפדנית ונסיעת מבחן לפני כל יציאה מסדנת ההרכבה. TomRide מלווה את הילדים בנושא הבטיחות וברכיבה בטוחה באמצעות אספקה של ציוד רכיבה מלא ואביזרים מותאמים לילדים: קסדות, חולצות, מכנסי רכיבה, כפפות, מגפיים ועוד.

למידע נוסף הינכם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

ליצירת קשר לחץ כאן